Luni - Vineri 09:30 - 18:00

Switch Cisco Catalyst 2960S-24TS-L Switch #14300

638,53 lei TVA inclus


Disponibilitate: La comanda, in 7 zile

Garantie: 24 luni.

Livrare gratuita


Descriere Switch Cisco Catalyst 2960S-24TS-L Switch de la CISCO

Cisco WS-C2960S-24TS-L este un switch ușor de gestionat cu 24 de porturi, cu 4 porturi SFP. Dispozitivul garantează o rată de transfer de date de până la 1 Gb pe secundă cu un duplex complet. Modulul FlexStack cu lățime de bandă de 40 Gbps permite operarea ușoară a configurației și actualizarea simplificată. Un avantaj suplimentar este flexibilitatea și capacitatea de a trece rapid la 10 Gigabit Ethernet. Comutatorul poate funcționa eficient într-un interval larg de temperatură (de la -25 °C - 70 °C) și umiditate ambientală (de la 10 la 95%).

*Produs refurbished, poate prezenta urme cosmetice de folosire.
  • Generale
    • Viteza transfer
      10/100/1000 Mbps
    • Numar porturi RJ45
      24
    • Numar porturi Gigabit
      24
    • Numar porturi SFP
      4
    • Protocoale
      IEEE 802.1Q VLAN IEEE 802.1X IEEE 802.1ab (LLDP) IEEE 802.1p CoS Prioritization IEEE 802.1s IEEE 802.1w IEEE 802.3 10BASE-T specification IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification IEEE 802.3ad IEEE 802.3af IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only) IEEE 802.3u 100BASE-TX specification IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports IEEE 802.3z 1000BASE-X specification IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
    • Rackmountable
      Da
    • Alimentare
      100 to 240 VAC 1 to 0.5 A 50 to 60Hz
    • Dimensiuni
      45 x 445 x 300 mm
    • Indicatori LED
      Da
    • Buffer
      128
    • Material carcasa
      Metal
    • Altele
      Jumbo frames : 9216 bytes Maximum transmission unit (MTU) : 9198 bytes, VLAN IDs 4000 Max VLANs 255

Produsul este nou si comercializat in ambalajul original al producatorului. IT Direct garanteaza ca produsul achizitionat este conform cu fotografia prezentata. Nuanta, tonul si intensitatea culorii pot varia in functie de monitor.

Cod produs: #14300 | Cod producator: CISCO WS-C2960S-24TS-L


Ai cumparat sau primit acest produs? Spune si altora parerea ta.